تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۵
مسائل و مشکلات بیمارستان کازرون بررسی شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کازرون ؛ در نشست مشترک شهردار و شورای شهر کازرون و رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با داریوش دهقان فرماندار شهرستان کازرون مسائل و مشکلات بیمارستان کازرون مورد بررسی قرار گرفت. نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان این که علی‌رغم پیگیری های مکرر از طریق مسئولین مربوطه در استان و تهران نسبت به رفع مشکلات و کمبودهای بیمارستان کازرون ، باید از ظرفیت خیرین استفاده کرد و از این ظرفیت غافل نشد چرا که خیرین می توانند اقدامات گسترده ای در حوزه سلامت انجام دهند. داریوش دهقان فرماندار شهرستان گفت : امیدوارم با تلاشها و همکاری همه جانبه و پیگیریهای مستمری که با یکدیگر خواهیم داشت بتوانیم این مشکلات را رفع کنیم .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کازرون ؛ در نشست مشترک شهردار و شورای شهر کازرون و رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با داریوش دهقان فرماندار شهرستان کازرون مسائل و مشکلات بیمارستان کازرون مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان این که علی‌رغم پیگیری های مکرر از طریق مسئولین مربوطه در استان و تهران نسبت به رفع مشکلات و کمبودهای بیمارستان کازرون ، باید از ظرفیت خیرین استفاده کرد و از این ظرفیت غافل نشد چرا که خیرین می توانند اقدامات گسترده ای در حوزه سلامت انجام دهند.

داریوش دهقان فرماندار شهرستان گفت : امیدوارم با تلاشها و همکاری همه جانبه و پیگیریهای مستمری که با یکدیگر خواهیم داشت بتوانیم این مشکلات را رفع کنیم .
منبع : فرمانداری شهرستان کازرون
70542