۱۳۹۷/۱۱/۲۱

بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دبیرستان دخترانه شهید رهبر کنارتخته میزبان فرماندار شهرستان و هیات همراه بود

بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی داریوش دهقان فرماندار شهرستان و هیات همراه با حضور در کنارتخته در جشن انقلاب دانش آموزان دبیرستان دخترانه شهید رهبر شرکت کردند . نماینده عالی دولت در شهرستان طی سخنانی به نقش پررنگ شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی در پاسداشت این سرمایه گرانبهای معنوی انقلاب اشاره کرده و هدایتگری و رهبری حضرت امام خمینی ( ره ) را رمز پیروزی انقلاب دانستند . وی افزود: انقلاب اسلامی امروز به برکت خون شهدا جشن می گیرد و در این مدت دشمن حتی یک لحظه غافل نبوده و مداوم در فکر طرح نقشه های شوم علیه ملت ایران و انقلاب اسلامی بوده و همین طور که در این سال ها در کار خود موفق نبوده از این پس نیز در مقابل انقلاب و اراده مردم ایران شکست خواهد خورد. در این مراسم دانش آموزان با برپایی برنامه های مختلف این روز را گرامی داشته و با شهدای دفاع مقدس و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.

 بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی داریوش دهقان فرماندار شهرستان و هیات همراه با حضور در کنارتخته در جشن انقلاب دانش آموزان دبیرستان دخترانه شهید رهبر شرکت کردند .

نماینده عالی دولت در شهرستان طی سخنانی به نقش پررنگ شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی در پاسداشت این سرمایه گرانبهای معنوی انقلاب اشاره کرده و هدایتگری و رهبری حضرت امام خمینی ( ره ) را رمز پیروزی انقلاب دانستند .

وی افزود: انقلاب اسلامی امروز به برکت خون شهدا جشن می گیرد و در این مدت دشمن حتی یک لحظه غافل نبوده و مداوم در فکر طرح نقشه های شوم علیه ملت ایران و انقلاب اسلامی بوده و همین طور که در این سال ها در کار خود موفق نبوده از این پس نیز در مقابل انقلاب و اراده مردم ایران شکست خواهد خورد.

در این مراسم دانش آموزان با برپایی برنامه های مختلف این روز را گرامی داشته و با شهدای دفاع مقدس و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.


منبع : فرمانداری شهرستان کازرون

کد خبر : 71098
تعداد بازدیدها : ۲۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است