۱۳۹۷/۱۱/۲۱

بازدید فرماندار از روستای بنه سید محمدرضا بخش کنارتخته شهرستان کازرون

فرماندار شهرستان کازرون گفت: از این پس تمام سعی و تلاش ما بصورت شبانه روزی و بصورت میدانی خواهد بود و از پشت میز نشینی ها فاصله خواهیم گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کازرون، داریوش دهقان همزمان با دهه مبارک فجر بهمراه معاونین و بخشدار کنار تخته و جمعی از مسئولین شهرستان کازرون از روستاهای این بخش بازدید کرد. وی با حضور در میان مردم روستا از نزدیک پیگیر مشکلات این روستا شد. داریوش دهقان در این بازدید با اشاره به ظرفیت بالای روستاهای شهرستان ، برای خدمت و عمران و آبادی گفت : از این پس تمام سعی و تلاش ما بصورت شبانه روزی و بصورت میدانی خواهد بود و از پشت میز نشینی ها فاصله خواهیم گرفت.

فرماندار شهرستان کازرون گفت: از این پس تمام سعی و تلاش ما بصورت شبانه روزی و بصورت میدانی خواهد بود و از پشت میز نشینی ها فاصله خواهیم گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کازرون، داریوش دهقان  همزمان با دهه مبارک فجر  بهمراه معاونین و بخشدار کنار تخته و جمعی از مسئولین شهرستان کازرون از روستاهای این بخش بازدید کرد.

وی با حضور در میان مردم روستا از نزدیک پیگیر مشکلات این روستا شد.

داریوش دهقان در این بازدید با اشاره به ظرفیت بالای روستاهای شهرستان ، برای خدمت و عمران و آبادی گفت : از این پس تمام سعی و تلاش ما بصورت شبانه روزی و بصورت میدانی خواهد بود و از پشت میز نشینی ها فاصله خواهیم گرفت.


منبع : فرمانداری شهرستان کازرون

کد خبر : 71096
تعداد بازدیدها : ۲۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است