۱۳۹۷/۱۰/۲۰

مسائل و مشکلات بیمارستان کازرون بررسی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کازرون ؛ در نشست مشترک شهردار و شورای شهر کازرون و رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با داریوش دهقان فرماندار شهرستان کازرون مسائل و مشکلات بیمارستان کازرون مورد بررسی قرار گرفت. نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان این که علی‌رغم پیگیری های مکرر از طریق مسئولین مربوطه در استان و تهران نسبت به رفع مشکلات و کمبودهای بیمارستان کازرون ، باید از ظرفیت خیرین استفاده کرد و از این ظرفیت غافل نشد چرا که خیرین می توانند اقدامات گسترده ای در حوزه سلامت انجام دهند. داریوش دهقان فرماندار شهرستان گفت : امیدوارم با تلاشها و همکاری همه جانبه و پیگیریهای مستمری که با یکدیگر خواهیم داشت بتوانیم این مشکلات را رفع کنیم .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کازرون ؛ در نشست مشترک شهردار و شورای شهر کازرون و رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با داریوش دهقان فرماندار شهرستان کازرون مسائل و مشکلات بیمارستان کازرون مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان این که علی‌رغم پیگیری های مکرر از طریق مسئولین مربوطه در استان و تهران نسبت به رفع مشکلات و کمبودهای بیمارستان کازرون ، باید از ظرفیت خیرین استفاده کرد و از این ظرفیت غافل نشد چرا که خیرین می توانند اقدامات گسترده ای در حوزه سلامت انجام دهند.

داریوش دهقان فرماندار شهرستان گفت : امیدوارم با تلاشها و همکاری همه جانبه و پیگیریهای مستمری که با یکدیگر خواهیم داشت بتوانیم این مشکلات را رفع کنیم .


منبع : فرمانداری شهرستان کازرون

کد خبر : 70542
تعداد بازدیدها : ۱۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است